Smart & Sexy Women's Signature Lace lace Unlined Funderwire Longline Bra, Style-SA1068
  • Обновено

Smart & Sexy Women's Signature Lace lace Unlined Funderwire Longline Bra, Style-SA1068

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За еден без напор шик изглед, обидете се со потписот на Smart & Sexy, потпишувањето на нечистотија за долгиот градник. Прекрасна долга силуета што ја поддржува вашата природна форма. Останете пред трендовите со детали за детали за чипка и чиста мрежа. Ниту една колекција не е комплетна без овој стилски главен. Во Smart & Sexy веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди- но размислувањето за себе е исто така важно! Долна облека треба да биде само за посебни прилики, и со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Smart & Sexy Women's Lace Lace Unlined Furwire Longline Bra. Прилагодливи ленти за шпагети. Чиста детална мрежа на долниот опсег. Чипка за потпишување на сите страни. Долга силуета за модерен изглед. Поддршка за подлога. Неисполнети, чисти чаши. Содржина на ткаенина : 94% најлон, 6% спандекс.