Резервоарот Врвот За Жени Круг Вратот Печатени Прекрасни Жени Долги Ракави Маица СИВА Големина XXXL
  • Обновено

Резервоарот Врвот За Жени Круг Вратот Печатени Прекрасни Жени Долги Ракави Маица СИВА Големина XXXL

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОСНОВНИ вредности НА ДАЕТИРОС : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Материјал : Мешавина од памук, мека, удобна и погодна за кожата за носење. Погодна Пригода : Совршена За фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Линија сува. Дневно, Забава, Датира, Одмор И Одмор Место Носат Во Лето, Па Дури И Пролет и Fall. Може да се мие во машина и да се исуши како што сакате без да ви одземе време и енергија. Рачно миење, Висат Сува, Без Белило.