Слушалки За Заштита на слухот, Затегнувачка Жица За Слушалки За Намалување На Бучавата СО U PTT За Мобилен Телефон
  • Обновено

Слушалки За Заштита на слухот, Затегнувачка Жица За Слушалки За Намалување На Бучавата СО U PTT За Мобилен Телефон

DEN 735.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 вградена Влезна Моќност : 0.Слушалки За Заштита на слухот, Затегнувачка Жица за Слушалки за Намалување На Бучавата 7,1 мм Со U94 PTT за 3,5 мм Спецификација На Мобилни Телефони : Тип На Ставка : Слушалки За Намалување На Бучавата + U94 PTTMaterial : PU + ABSColor : Black Application : U94 PTT Е Погоден за 3,5 mm/0,1 Во Спецификации За Приклучоци За Мобилни Телефонисензитивност : -44 3db На 1khzrated Импеданса : 680 ohm фреквенција на производот : 20hz-160hzworking Напон : 1.5 Vdirectional Функција : Една Насока, Бучава откажувањеспецификации На Звучникотизглед На Звучникот : Прибл.