Трговска марка ликовна уметност „Бали провинција Индонезија“ платно уметност од гроздобер лавои
  • Обновено

Трговска марка ликовна уметност „Бали провинција Индонезија“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : Maps Style : Modern-Century Modern Product Type : Gallery-завиткано платно Artthats Ready за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има мапа со вулкан во центарот на рамката.ms. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер Лавои „Бали провинција во Индонезија“ платно уметност.