Цирконија мраз Сваровски Цирконија Стерлинг Сребрена јаже Шанк Дизајн на срцев облик камен прстен
  • Обновено

Цирконија мраз Сваровски Цирконија Стерлинг Сребрена јаже Шанк Дизајн на срцев облик камен прстен

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прстенот на мразот Цирконија Сваровски Стерлинг-Силвер има впечатлив, класичен изглед, како и висок лак за да се издвои. Прикажува Сваровски Цирконија срцев рамка на ракчиња за дизајн на ракчиња. Елегантен додаток на која било колекција накит, овој прстен поставен од рамки, исто така, прави соодветен подарок за секоја посебна пригода. Цирконија мраз Сваровски Цирконија Стерлинг-Силвер прстен : Камен облик : срце.