Бесплатно собрание, женски руф, отомански врв со ракави на Долман
  • Обновено

Бесплатно собрание, женски руф, отомански врв со ракави на Долман

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отоманскиот врв на слободното склопување, може да биде вашиот омилен уште. Овој текстуриран quакард го пукна во рафли на ракавот, создавајќи женска силуета која е без напорна и удобна. Fit Drapey Fit е лабава и додадените важничења ве подготвуваат за секоја пригода. Завршено во супер-мекото плетено, овој врв обезбедува максимална удобност и стил. Исклучиво на. Материјал : 60% BCI памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : широк тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Должина на лактот Долман ракави со шутници. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Капка раменици; малку исечен полите; Текстурирана quакард плетена. Руфл отомански врв со ракави на Долман за жени од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.