Rela Blue цвет цвеќиња Ботаничка и цветна графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Обновено

Rela Blue цвет цвеќиња Ботаничка и цветна графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1055.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 13 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на цветни, цвеќиња, цвет, алишта, бања, сина боја. Дизајн од Лил Руе. Совршено се вклопува во која било бања, просторија во прав, суета, просторија за одмор или просторија за миење.