Сет за џемпери за време на време и време на женски атмосфери и панталони со отворено дно
  • Обновено

Сет за џемпери за време на време и време на женски атмосфери и панталони со отворено дно

DEN 335.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на времето и сет на џемпери и панталони на Тру. Супер мека ткаенина направена од одржлив памук ве тера да изгледате и да се чувствувате одлично. Мора да имате за да легнете околу или да трчате. Исклучиво на. Материјал : 58% одржлив памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 џемпер и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на S. Карактеристики на џемпери : стил на пуловер; опуштено вклопување; екипаж; Долги ракави на Раглан. Карактеристики на пантолоните : стајлинг за влечење; права нога; отворено дно; Две странични џебови. Дво парчиња џемпери и панталони поставени за жени од време и Тру.