Озарк патека за прилагодливи сандали за прилагодливи на глуждот на глуждот
  • Обновено

Озарк патека за прилагодливи сандали за прилагодливи на глуждот на глуждот

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за авантура? Машката авантура на Озарк Траил е совршен за еден ден поминато на отворено! Дизајнирано со контурирана нога, оваа сандала обезбедува мека и флексибилна основа која е удобна за влегување. Меките ленти за ПВЦ се лесно прилагодливи со затворање на кука и јамка за одлично вклопување и лесно искуство со облекување. Овој стил е 100% водоотпорен, така што може да се носи на кој било вид на терен или дури и од плажа или базен. Земете пар и започнете ја вашата авантура денес! Прилагодлив горен. Мала тежина. Лесно вклучено/исклучено. Флексибилна надворешна плоча.