Пакет за асортиман за снабдување со хартија за хартија, плочи, салфетки, чаши, чаршав, чоколадо кафеава боја
  • Обновено

Пакет за асортиман за снабдување со хартија за хартија, плочи, салфетки, чаши, чаршав, чоколадо кафеава боја

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетите за снабдување со асортиман на хартија и пликови за партија се ваша една станица за сите потреби на вашата забава. Секоја пакет вклучува плочи (20 мали 7 "чаши и 20 средни 9 " чаши), салфетки (6 1/2 од 6 1/2 "Ручек и пијалоци со 5 " големина, и двете 50 пакувања), 20 ( 12 мл) пластични чаши и еден чаршав (54 до 108). Со различни бои на располагање, ќе најдете оној што одговара на вашата пригода и тема! Пакет за асортиман на партија за хартија за хартија, плочи, салфетки, чаши, чаршав, чоколадо кафеава боја.