Стив Маден Феисти Слајд Слајд Сандал
  • Обновено

Стив Маден Феисти Слајд Слајд Сандал

DEN 799.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издолжете ги нозете додека го воздигнувате вашиот добиток со Feisty? Нов слајд достоен за похота во која има секси потпетица на стилото и едвај-таму транспарентен горен. Луцит горниот материјал. 3,75 инчи висина на потпетиците. Стилето пета.