Снимки од сончање Рамка за сликање
  • Обновено

Снимки од сончање Рамка за сликање

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -45 ". Боја : -Маликолор.5 "d - големина : -иверирана 41 " и погоре. Средна : -икула печатена. Среден : Гiclee Печатен. Временски период : современ. Големина (16 "H x 24" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ".5 "d - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Големина 30 "h x 45 " w x 1. Севкупна тежина на производот : 6 bs. Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Големина 30" H x 45 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Големина (40" H x 60 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Пол : -нетрална. Боја : разнобојно. Севкупна тежина на производот : 8 bs. Севкупна ширина - од страна на страна : 36". MAAX7206 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. -Рарт од Ендру Клеј. Големина 30 "h x 45 " w x 1. Уметник : Андреј Клеј.5 "D - целокупна висина - од горе до дно : -30 ". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Големина 30 "h x 45 " w x 1. Севкупна тежина на производот : 9 bs. Големина (24 "H x 36" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Севкупна ширина - од страна на страна : 60". Тип : Печатење на сликарство.5 "D) : мали 18" -24 ". Уметник : -Андру Клеј.