Бесплатно склопување женски резервоар за вратот без ракави без ракави
  • Обновено

Бесплатно склопување женски резервоар за вратот без ракави без ракави

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Starвезда во секоја сезона, резервоарот за вратот на слободното склопување сјае без разлика дали е слоевит или соло. Мека, разноврсна и подготвена за сè што е неопходно. Исклучиво на. Материјал : 97% органски памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; Супер-мека ткаенина за дополнителна удобност. Womenенски лажички резервоар за вратот од бесплатното склопување. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.