Култура Т33 - Безжична Слушалка Висока Верност Интелигентно Намалување На Бучавата Дигитален Дисплеј bluetooth-компатибилен5. Спорт Во уво Слушалки За Спортување
  • Обновено

Култура Т33 - Безжична Слушалка Висока Верност Интелигентно Намалување На Бучавата Дигитален Дисплеј bluetooth-компатибилен5.

DEN 382.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тој е компатибилен за i OS и За Android.0 Растојание На Пренос : 10mtalk Време : 4hstandby Време : 80 HCharging Време : 1hcharghox Кутија Батерија : 600m Ah(Вклучени)Фреквенција Одговор Опсег : 20 Hz-20000 Hz Waterproof : Ipx6fearets : Стерео, Бучава Поништување, Автоматско Спарувањедетали За Големина : 8,2 См Х 5,25 См Х 3см/3,23" х 2,07" Х 1,18" (прибл.Име на ставка : Безжична Слушалка Материјал : ABSModel : T33-2 Bluetooth-Компатибилна Верзија : 5.Должината на оваа кутија за полнење слушалки е 8,2 см, ширината е 5,25 см, а дебелината е 3 см.