Принкси Џемпери За Жени Обичен Цврст Џемпер Лабава Преголема Големина Плетени Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави За Жени Пуловер Блуза Лесни Кошули Црни С
  • Обновено

Принкси Џемпери За Жени Обичен Цврст Џемпер Лабава Преголема Големина Плетени Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави За Жени

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Костум за забава, работа, датум, училиште, шопинг, свадба, коктел, улица, враќање дома, на отворено или секојдневен далиј. Повод : Повик.28 "Должина : 64см/25. Мека буци шенил плетена ткаенина, пријателска за кожата и удобна за носење. Материјал : Полиестер. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Должина на ракавот : редовно. Принкси е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Карактеристики : . : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47. Женски зимски топли џемпери од кардиган, слаба лабава надворешна облека,отворена предна кардиганска јакна, откако ќе ја облечете, ќе сакате да спиете во неа!.Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Сезона : Зима.Ве молиме Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате.41 " Ракав : 46см/18. модни врвови везен џемпер жена мода плетен врв грдо џемпер здолниште симпатична есенска облека за жени надвор од рамото кошули жени паѓаат деловна облека за жени 2022 женски долги ракави екипажот вратот џемпер блузи вафли плетени меки пуловер скокач fall мода за жени 2022 плус големина женска облека мода 2143 женски плетен џемпер со цветен принт екипажот долг ракав лесен пуловер дуксер втсгн женски екипажот џемпер долг ракав asskdan женски v деколте копчето надолу трикотажа. џемпери црвен v вратот џемпер жени v вратот корали долги ракави жени жолта џемпер v вратот плус големина зелен џемпер врвови јуниори падне џемпери надвор рамо кошули за јуниори надвор рамо џемпер фустан облека прочитајте џемпер за жени женски џемпер боно блузи лесен врв v вратот викенд џемпер врвот фал облека женски исечени џемпер жени вафли плетена кошула логен џемпер долги ракави џемпер топ женски џемпери розова sueteres вафли бод кардиган високи слика облека исечени џемпер плус.