Нурисон Аморе Мароканска Слонова Коска Сина 3'11 5'11 Област Килим
  • Обновено

Нурисон Аморе Мароканска Слонова Коска Сина 3'11 5'11 Област Килим

DEN 688.16

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучете го шармот со оваа колекција на воодушевувачки килими во задебелени бои. Одликувајќи се со прекрасен куп кој едноставно моли да се допре и квалитетна конструкција која ќе трае со години, оваа возбудлива колекција е совршен начин да го зачините секој декор. Текстурата и бојата ги исполнуваат стилот и супстанцијата Во Аморе. Со својата гроздобер шема и привлечни тонови на слонова коска и сина боја, овој прекрасен килим зрачи со колк, ретро атмосфера што сигурно ќе додаде лесен стил на кој било простор. Топло, привлечно и неодоливо текстура за крајна удобност. Бујна, фриз бушава куп за луксузен изглед и чувство. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.