Кралската забава на Дизни принцезата Ариел Палас
  • Обновено

Кралската забава на Дизни принцезата Ариел Палас

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата на палатата на кралската забава Дизни принцеза : Овие прекрасни палати на принцезата Дизни имаат одлична забава тема иконична за секоја од принцезите. Секој вклучува кукли и две партиски теми Magiclip мода, заедно со забавен додаток за забава. Сега девојките можат да доживеат уште повеќе волшебни да ги рекреираат своите омилени приказни за бајките и да ги соберат сите за да го изградат своето кралско кралство. Карактеристики вклучуваат : Девојките можат да ја доживеат магијата на нивниот омилен замок Дизни принцезата совршено за играње на улоги Авантурите на принцезата, прикажани магични мода, го олеснуваат менувањето на облеките, вклучуваат Ариел Кукла, 2 магии на Magiclip и партиско парче, ги собираат сите за да го изградат Ultimate Royal Кралството Препорачано векови : 3-8 години Димензии на производот : 10,5 x 4,25 x 10 инчи Количина на пакет : 1 Карактеристики : предучилишните установи можат да го градат Перси малиот мотор и водената кула. Свртете го плунката за да го пополните моторот на Перси. Сетот е компатибилен со целосниот систем LEGO DUPLO. Блоковите се поголеми и полесни за малите раце да ги сфатат и да се вклопат заедно. Шарени дијаграми покажуваат како.