Brinley Co. Commentенска удобна пена со двојна патика
  • Обновено

Brinley Co. Commentенска удобна пена со двојна патика

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чекор со тотална удобност, во оваа улична шик двојна патика. Овој дизајн на чипка од Бринли Ко е изречена со мазни вегански кожни кожени надградени со перфорации на страните. Елоди има мек глужд и 8 мм удобна пена ™ подножје, обезбедувајќи ја целата поддршка што некогаш ви е потребна. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 8 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.