Манжетни Женски Модни Блузи Кошули Зимски Долги Ракави Божиќ Печатени О-Вратот Маица Т-Плус Големина Долги Ракави Женски Врвови Портокал 2Х
  • Обновено

Манжетни Женски Модни Блузи Кошули Зимски Долги Ракави Божиќ Печатени О-Вратот Маица Т-Плус Големина Долги Ракави Женски Врвови

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

14" РАКАВ : 60см/23. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.09" рамо : 42СМ/16.23" ДОЛЖИНА : 83см/32. Материјал : Полиестер. Боја и Големина : Портокалова;2х. Повод : Погоден е За Фестивал,Одмор,Забава И Одмор,Итн.