Џејда Играчки Голема Мускулна Серија: Шеви Камаро Сс Широко Тело ГТ Крило Скала Игра Возило
  • Обновено

Џејда Играчки Голема Мускулна Серија: Шеви Камаро Сс Широко Тело ГТ Крило Скала Игра Возило

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од класичниот американски мускулен автомобил до модерните тркачки чуда, возилата Со Големи Временски Мускули од Јада Играчки ја доведуваат американската автомобилска култура во помал обем. Овие возила имаат вистински гумени гуми, отворање врати, хауба и багажникот заедно со детален ентериер. Овие прекрасно извајани колекционерски возила сигурно ќе бидат извонредни во секоја колекција на умре! Собери ги сите! Голема Мускулна Серија : 2016 Чеви Камаро Сс Широко ТЕЛО ГТ Крило (Мат Црна) 1/24 Скала, направена од Играчки Од Јада. Карактеристики : Изработени Од метални и пластични Врати за Отворање, Хауба И Багажникот Автентични детали Официјален Лиценциран Производ Препорачан за 8 години и повеќе (Мали Делови/Опасност Од Гушење : не е погоден за деца под 3 години).