Дуксери За Женски Женски Плетени Кардигани Лабава Лигава Преголема Обвивка Буци Џебни Џемпери Палто Божиќни Враќања Зелена
  • Обновено

Дуксери За Женски Женски Плетени Кардигани Лабава Лигава Преголема Обвивка Буци Џебни Џемпери Палто Божиќни Враќања Зелена

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобар Подарок За Љубовник и За Себе.56 " Ракав : 59см/23. Големина : XXL Етикета Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.37" Должина : 69см/27. Костум за забава, работа, датум, училиште, шопинг, свадба, коктел, улица, враќање дома, на отворено или секојдневен далиј.Овој Плетен Широк Џемпер Палто е одличен за дами да носат во пролет, fall и зимски денови. 【Стилски костими за Ноќта на Вештерките, Костими За Ноќта на Вештерките За Жени Плус Големина, Зимски Палта За Жени, Есенски Палта за Продажба на Дозвола За Жени.Женски зимски топли џемпери од кардиган, слаба лабава облека, отворена предна кардиганска јакна, доволно пространа за удобно носење слоеви одоздола, откако ќе ја облечете, ќе сакате да спиете во неа! Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Долга Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Еез Женски Капут Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) големина табела : Големина : С Етикета Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.