Куристан Марина Монтег Затворен Простор Килим
  • Обновено

Куристан Марина Монтег Затворен Простор Килим

DEN 1261.60

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тепихот Во Затворен Простор Куристан Марина Монтег има издржлива конструкција со моќност со над милион точки предиво по квадратен метар за крајна мекост и издржливост. Техниката на ткаење со капка и двојна точка додава визуелен интерес и текстура на сложената шема можете исто така да уживате во изборот на достапни големини. Изберете од достапните опции за боја. 100% Топлина-Сет Кортрон ултра-фини полипропилен. Моќ демне ткаени изградба. Приближна висина купот : 0.393 во. Вашиот избор на достапни големини. Над милион поени предиво на метар квадратен за ултра мекост. Карактеристики капка бод и двојна точка ткаење техника. За внатрешна употреба. Веднаш размачкајте течности и вакуумирајте секојдневно.