Вентилација V2094SP - Бел Погон Покрив Вентилација
  • Обновено

Вентилација V2094SP - Бел Погон Покрив Вентилација

DEN 527.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вентадомот за напојување има екстра силни прирабници од галванизиран челик и телескопски гарнир за лесно "отсекување". Исто така, нуди супериорна временска заптивка на сијалицата. Сигурен 12v мотор. Радиусниот Агол Вентадом е достапен Во Бело, со 3" гарнир и користи отсекување од 14-1/4" х 14-1/4". Боја : Бела. Тежина на пакетот : 2,177 килограми. Димензии на пакетот : 40.894 L x 21.336 H x 42.672 W (сантиметри). Произведено Во Кина.