Маица за кратки ракави за бебе Гаранималс, со големини 0- месеци
  • Обновено

Маица за кратки ракави за бебе Гаранималс, со големини 0- месеци

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична дизајн за печатење е предниот и центарот на овој краток ракав бебе основно од garanimals. Оваа маица, направена во мек, дише 100% памук, има деколте на вратот на екипажот и лесен стил на влечење. Оваа маичка е машина што може да се мие и совршено се парови со нашите симпатични шорцеви и панталони со гаранимали. Исклучиво на. Гаранималс маица за кратки ракави за кратки ракави, големини 0-24 месеци. Материјал : 100% памук. Деколте : вратот на екипажот. Грижа : Машината за перење. Ракави : Кратко. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Затворање : Повлечете. Пол Машки. Земја на потекло : Увезен. Продаден исклучиво на.