Млекото чоколадо од Франкфорд, ја исфрли торбата со јајце 10
  • Обновено

Млекото чоколадо од Франкфорд, ја исфрли торбата со јајце 10

DEN 211.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Торбата со јајца од јајца од млеко од млеко од Франкфорд е исполнета со 10 унци индивидуално завиткани цврсти млечни јајца од чоколадо. Фрлете неколку или две од овие кремасти млечни чоколади повеќебојни јајца во вашите велигденски корпи или распрскувајте низ вашата велигденска тематска маса. Додека сте на тоа, слободно јадете неколку од нив сами. Овие прават одличен пластичен филер за јајца за вашето семејство лов на велигденско јајце. Франкфорд гордо се направи во САД. Вистинско млеко чоколадо. Пастелно обоена, индивидуално фолија завиткани со јајца.