Боксер Со Долги Нозе Со Голема Машка Ознака Краток, Пакет
  • Обновено

Боксер Со Долги Нозе Со Голема Машка Ознака Краток, Пакет

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие Боксерски Гаќи Со Долги Нозе на Ханес обезбедуваат удобна ткаенина за истегнување што се движи со вас. Достапен во избрани бои и удобен 3 пакет. Комфортфлекс Појас. Рашири ткаенина се движи со вас. Влага фитил. Нема возење до ногата. Машина за перење.