Фолгерс Колумбиско Мелено Кафе, Средно Темно Печење, 10,3 Унца
  • Обновено

Фолгерс Колумбиско Мелено Кафе, Средно Темно Печење, 10,3 Унца

DEN 135.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Печењето со полно тело од 100% колумбиски грав обезбедува 100% колумбиски вкус на кафе. Ова смело кафе е карактеристично богато и уникатно вкусно. Содржи еден (1) канистер од 10,3 унци Фолгерс Колумбиско Мелено Кафе, Средно Темно Печено. 100% чисто кафе. Печено Во Њу Орлеанс, Луизијана. Испреплетени заптивки од ароматичен канистер цврсто за да се заклучат во свежина. Најбогатото и најароматичното средно темно печено ситно мелено кафе во светот направено со планински Зрна.