Алатка за занаетчиски и хоби алатка, сина
  • Обновено

Алатка за занаетчиски и хоби алатка, сина

DEN 173.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа алатка за занает и хоби за хоби е прецизен инструмент за сечење со сечилото што се врти. Лесен е и удобно да се одржи и за левите и за десните корисници. Оваа алатка е дизајнирана за сечење хартија, винил и картон до 240 GSM. Можете да го користите за Decoupage, сечење на матрици, уметнички дела, графички дизајн и сечење хартија во слободен стил. Алатката за сечење е корисна за широк спектар на занаети и хоби. Алатка за занаетчиски и хоби за хоби, сина : Наменета за сечење хартија, винил, картичка до 240 GSM и многу други материјали со тенки листови. Лесен и удобен за држење. Идеално за десна и лева употреба. Користете за Decoupage, сечење на матрици, уметнички дела, графички дизајн, сечење хартија во слободен стил. При рака за широк спектар на занаети и хоби. Една алатка со долга жиро-исечена алатка, 1 отстранлив сечило и упатства. Увезена. Алатката за жиро-исечена е сина. Мазни исекотини и сложени форми.