Без граници плус големината на јуниорите, сет на ками и печатени панталони, 2-парчиња
  • Обновено

Без граници плус големината на јуниорите, сет на ками и печатени панталони, 2-парчиња

DEN 320.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од фестивалските денови до ноќите на градот, овој разигран сет без граници ќе го задржи вашиот изглед на точка, без оглед на дестинацијата. Сместениот детали го дава овој сет само вистинскиот допир на убаво со разиграна вибрација. Материјал : 86% рајон/14% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден Ками и еден пар панталони. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Ками : полу-опремено; лажички врат; прилагодливи ленти; Сместен фронт. Панталони : високи половини; опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична половината со предна вратоврска; широка нога со детали за отсекување; печатење на сите. Плус големина Ками и панталони со две парчиња поставени за јуниори од без граници.