Момци за чудо нација ткаени влечење на панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски
  • Обновено

Момци за чудо нација ткаени влечење на панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 271.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Олеснете го во денот со овие влечење на капри панталони од Wonder Nation. Направена во памучна двојка со малку спандекс и еластична половината за лесно движење. Повеќе џебови и исечени манжетни завршуваат омилен изглед. Измешајте ги и одговарајте ги со неговите печатени врвови на дрес и лизгајте се на патики за изглед. Сега е достапно во две пакувања за заштеда на пари! Само на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Панталони на момчињата од чудо нација. Еластично влечење на половината. Мека, истегната ткаена ткаенина. Удобно еластично влечење на половината со Faux влечење. Мека, дише и истегната мешавина од памук/спандекс.