Garanimals долга ракав цврста и печатена маица, мулти
  • Обновено

Garanimals долга ракав цврста и печатена маица, мулти

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Девојките ќе го сакаат лесниот стајлинг и мекоста на оваа маичка со долги ракави Garanimals со долга ракав, со 3 п.п. мулти-пакет. Направено е од 100% мека памучна ткаенина за целодневна удобност и има стилски цврсти и печатени стилови за да може да собере асортиман на различни облеки. Деколте на екипажот. Цврсти и печатени стилови. Долги ракави. Мека и лесна ткаенина. 100% памук. Измијте внатре надвор, машина измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. Направени во Хондурас.