Карат Т.В. Шампањ и бел дијамант 10kt роза и бело злато бај-премин
  • Обновено

Карат Т.В. Шампањ и бел дијамант 10kt роза и бело злато бај-премин

DEN 4831.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вие работите напорно и заслужувате да се однесувате кон нешто убаво! Чувствувајте се како кралица и облечете ја облеката или прилика со овој прекрасен накит. 1/2 Карат Т.В. Шампањ и бел дијамант 10kt розово и бело злато на бајпас прстен : 1/2 ct. T.W.Champagne и White Diamond Scriked во 10 KT Rose и White Goldlearn за дијаманти.