Зивеј ли фенси чизми пенливи модни чевли Делукс образец сликарство платно уметничко печатење
  • Обновено

Зивеј ли фенси чизми пенливи модни чевли Делукс образец сликарство платно уметничко печатење

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : чевли, облека, обувки, облека, чизми, луксузен бренд, пчела, злато, шема, ватирана, кожа, патики, мода, глам, искра, . Дизајн од Zwei Li.