Рамен мечка девојки со кадифена балерина рамен
  • Обновено

Рамен мечка девојки со кадифена балерина рамен

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте му на вашата девојка фенси изглед во овие груби балетски станови на мечки! Тие се прилично доволно за да се носат со кој било фустан во нејзината колекција. Овие се карактеризираат со кадифено горниот дел со врвот, исечете околу работ и трајна надворешна плоча. Вештачки материјали. Девојки балерини. Лак. Кадифе.