Ournourneуни колекција женски Хазара Тру удобност пена широка ширина на плоштад пети блок на глуждот на глуждот
  • Обновено

Ournourneуни колекција женски Хазара Тру удобност пена широка ширина на плоштад пети блок на глуждот на глуждот

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Воведување на колекцијата Хазара од страна на Gournee - Bootie со смела, инспирирана од 60 -тите години. Направено од мек кадифен материјал во дизајн со широка ширина, овие чизми имаат покриена блок-потпетица, внатре за влез во зип, квадратни пети и детали за центарот на цвест. Со удобност од 4 мм удобност ™ ™ hunsole, Bootie Hazara обезбедува целодневна удобност без да жртвува стил. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.