Libbey serve it на квадратни стаклени контејнери со тиркизни капаци, 6,25 чаша, сет од 3
  • Обновено

Libbey serve it на квадратни стаклени контејнери со тиркизни капаци, 6,25 чаша, сет од 3

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како бегалец, ние поставуваме нови стандарди за стабилност, сила и можност за раст. Посетете го ова! Со стаклени производи од libbeyif, некогаш сте испуштиле од чаша, шансите сте веќе сте ги запознале Либеј. Со овој убав, мултифункционален сервис за стакло, можете елегантно да го презентирате секој рецепт во готвачот на Нана. Без олово.Подгответе го, печете го, замрзнете го, сервирајте го, чувајте го.