Барминерали Оригинална Фондација ЗА ЗАШТИТЕН ФАКТОР - # Златен Тен - Голи Есцентуали - Прав-Бареминерали Оригинална Фондација ЗА ЗАШТИТЕН ФАКТОР-8г 0,28 мл
  • Обновено

Барминерали Оригинална Фондација ЗА ЗАШТИТЕН ФАКТОР - Златен Тен - Голи Есцентуали - Прав-Бареминерали Оригинална Фондација

DEN 387.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од чисти, смачкани минерали Изгледа како прав, се чувствува како крем и биволи како Свила Чиста и совршено се вклопува со Одбрана на кожата кожата од оштетување од сонце Остава беспрекорна покриеност со природен сјај Без конзерванси, мирис, масло, талк и бои Кои не ја иритираат кожата или предизвикуваат избувнувања - Голи Ескентали - Прав - Бареминерали Оригинален ЗАШТИТЕН ФАКТОР 15 Фондација 8g/0.28 мл. Тежината на пакувањето на производот е : 1,8 унци.