Akebono ACT Proact Ultra Premium керамички влошки се вклопуваат Изберете: - Chevrolet Trax, - Buick Encore
  • Обновено

Akebono ACT Proact Ultra Premium керамички влошки се вклопуваат Изберете: - Chevrolet Trax, - Buick Encore

DEN 3876.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подлогата за сопирачките на Акебоно Диск се изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на дискот Акебоно се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Akebono ACT2168 Proact Ultra Premium керамички влошки се вклопуваат Изберете : 2018-2022 Chevrolet Trax 4 Cyl 1.4 L 2018-2022 Buick Encore 4 Cyl 1,4 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.