Chevrolet R Екипажот Кабина Инсерти без Картон Удар Панел Сина Cutpile Тепих Комплет
  • Обновено

Chevrolet R Екипажот Кабина Инсерти без Картон Удар Панел Сина Cutpile Тепих Комплет

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Парчиња : 4. Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компанија.Ве молиме побарајте примерок од боја ако не сте сигурни за бојата што ви треба пред да ја нарачате. Враќањата поради неусогласеност на бојата подлежат на надоместок за враќање.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување. Комплетите за теписи се направени специјално за вашата апликација.1987 Шевролет Р20 Вметнувања На Кабината На Екипажот без Картонски Панел За Удар 7766 Сина Кутија Овој комплет тепих ги има следниве карактеристики : притисок обликуван До вистинска подна тава за совршено вклопување*тешка подлога од јута прикачена на долната страна*Правилна подлога за пета / Правилно врзана како оригинална*Врзан раб помеѓу предниот и задниот дел*Ексклузивна боја-брза боја што се спротивставува на прекинувачот за затемнување на сонцето вклучен е**доколку Е Применлив Комплетите За Теписи Не Се "Една Големина Одговара На Сите".