Женско Еднобојно Мини Здолниште Висок Струк Неправилно Здолниште Со Патент Плисирано Кратко Здолниште За Жени Црно М
  • Обновено

Женско Еднобојно Мини Здолниште Висок Струк Неправилно Здолниште Со Патент Плисирано Кратко Здолниште За Жени Црно М

DEN 222.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

72 " Жените Мода Секојдневен Цврст Висок Струк Тенок Патент Кратко Здолништекарактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10-12 САД : 6-8 Половината : 72см/28. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)[Табела За Големина] : големина : С велика британија/Ау : 8-10 сад : 4-6 половината : 68см/26. Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 12-14 САД : 8-10 Половината : 78см/30.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. ●Нега На облека ● Рачно Перење Препорачуваме или Хемиско Чистење.