ТЕКСАС Пат Штит Метал Знак Човек Пештера Гаража 211110014225
  • Обновено

ТЕКСАС Пат Штит Метал Знак Човек Пештера Гаража 211110014225

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, со заоблени агли и монтажни дупки и испорачани во САД. Цената на овој знак вклучува БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА која обично трае од 3 до 5 дена во Соединетите држави.Алуминиум со дебелина од 026 инчи со завршница со висок сјај.026 " дебел алуминиум со Завршница СО ВИСОК СЈАЈ. Се состои од слика печена во облога со ВИСОК СЈАЈ над алуминиум. Имаме неколку илјади различни дизајни на располагање со повеќе се додаваат секој ден. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Потресените верзии симулираа ' рѓосани рабови и избледена боја и гребнатини за да дадат убав стар и истрошен изглед. Нема да ' рѓосува и има ув заштита.Секој знак е направен по нарачка и поединечно рачно изработен. Нема да ' рѓосува и има ув заштита.