СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЗАБЕЛЕШКА ЗАБОВИ ЗА РАБИТИ ЦВЕТ БУКУТ БОЛЕД БОЛЕД, 40, Дизајн на Коко де Париз
  • Обновено

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЗАБЕЛЕШКА ЗАБОВИ ЗА РАБИТИ ЦВЕТ БУКУТ БОЛЕД БОЛЕД, 40, Дизајн на Коко де Париз

DEN 583.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Уметнички дела се однесуваат на : цицач, животинско, растение, цвет, цвет, цветен букет, зајак, зајаче. Дизајн од Коко де Париз.