Winfun Притисни Заедно Humpty Dumpty Играчка-Возрасти Месеци нагоре. Родово Неутрална Играчка
  • Обновено

Winfun Притисни Заедно Humpty Dumpty Играчка-Возрасти Месеци нагоре. Родово Неутрална Играчка

DEN 127.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Винфун Притисни Заедно Хампти Дампти Играчка е одлична стимулативна помош за вашето малечко кое учи да оди! Иако Туркањето По Хампти Дампти не е помагало за носење тежина, се користи за поттикнување на практиката на одење со светли бои и ефект на пукање! Додека вашето малечко оди заедно туркајќи Ја Грбавата Ѓубре, разните големини, шарени топчиња скокаат наоколу во проѕирната купола. Хампти има насмеано лице за да го покани вашето малечко да ја истражи нивната љубопитност. Хампти Дампти ќе се турка по две тркала со црвена текстура со тоа што ќе се води со високата жолта рачка. Лесен и лесен за складирање. Кпс Родителски Систем Фаза 3/Бруто Моторни Вештини, Љубопитност И Самоизразување Винфун 0670 Притисни Заедно Хампти Дампти. Помага во развојот на Бруто Моторни Вештини. Развијте Самоизразување преку Игра. Одличен подарок за Девојче или Момче. Развијте Љубопитност.