Хесуно Женски Шапки За Бобинки Женски Шал За Печатење Пердуви Капа За Грав Касаул Надворешни Кабриолет Ветроупорни Капи
  • Обновено

Хесуно Женски Шапки За Бобинки Женски Шал За Печатење Пердуви Капа За Грав Касаул Надворешни Кабриолет Ветроупорни Капи

DEN 400.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Женски Пердув Печатење Шамија Грав Капа Касаул Отворен Кабриолет Ветроупорен Капи Точка специфики Пол : Жени Сезона : Пролет,Лето, Aut, зима Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Обем На Главата За Печатење : 56-58см една големина одговара најмногу, еластична Мека И модерна Многу удобна Ткаенина за Истегнување, совршен подарок за себе и За Вашите Пријатели. Ве молиме Запомнете : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика,Благодарам за вашите сфаќања. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Шапка (БЕЗ Малопродажна Кутија) [женски шапки ] Пол : Жени. [женски капи и капи ] Сезона : Пролет, Лето,Aut, зима. [женски капи и капи ] Повод : Секојдневно. [пердуви за капи ] Материјал : Полиестер. [Шапка и шамија ] Тип На Шема : Печатење.