Пекари занаети Индивидуална Хари Потер чекор над комплетот
  • Обновено

Пекари занаети Индивидуална Хари Потер чекор над комплетот

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пекари занаети Индивидуална Хари Потер чекор над комплетот : Создадете извонредна торта за едно-еден вид роденденски меморија. Овој комплет Хари Потер е идеален за fanубител на книгите и филмовите. Содржи 3 фигурини, 3 страни на wallид и wallидна лента.