Динго Жени Моли Плоштад Пети Мотоцикл Повик Чизми Средината Теле Ниска Пета 1-2
  • Обновено

Динго Жени Моли Плоштад Пети Мотоцикл Повик Чизми Средината Теле Ниска Пета 1-2

DEN 671.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие модерни кожени женски каубојски чизми Од Динго имаат оска од 10", квадратен прст и надворешен ѓон од неопренови. Кожа. 10 инчен вратило. Удобност перница влошка. Неопренови надворешен ѓон. Висина на петицата 1,25", Обем 12".