Исцелители Урбани чизми за кучиња во шетач, црвена, xsmall
  • Обновено

Исцелители Урбани чизми за кучиња во шетач, црвена, xsmall

DEN 1215.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продадени во парови : Овозможува повеќе избори во големината и подобро вклопување - шепите за грбот може да бараат една големина помала. Направено со лесна, дише водоотпорна плетена ткаенина за природно движење и чувство. Целосно наредени со бактериска борбена обвивка што го намалува зголемувањето на бактериите и може да спречи инфекција. Поставата, исто така, ги елиминира грубите споеви, завиткувањето околу дизајнот овозможува цврсто вклопување помага да се спречи извртување на шепата на кучињата, секундарната лента е одраз на зголемувањето на видливоста во текот на ноќта и се шири напнатоста дијагонално создавајќи посилно држење. Многу осмислено и одличен багажник за вашето куче. Дишење/анти-бактериска ткаенина. Лесен материјал им овозможува на природното движење и чувството на ПЕТ. Целосно наредени, нема груби споеви против кожата на миленичиња. Широка рефлексивна лента, шири напнатост за да се намали ризикот од повреда. Не-лизгачки ѓон за подобра влечење. Машина за перење. Чизмите продадени во парови - типично е за предните и задните шепи да бидат различни по големина.