Засекогаш аспекти платина над стерлинг сребро симулиран ѓердан за печатење на агтринска шепа
  • Обновено

Засекогаш аспекти платина над стерлинг сребро симулиран ѓердан за печатење на агтринска шепа

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој ѓердан Forever Faces ќе додаде модерен тон на секој ден или вечер ансамбл. Одликувајќи се со жолт печатен шепа CZ, овој забавен ѓердан секогаш ќе го чува вашето домашно милениче близу до срцето. Изработено во платина над среброто од сребро користејќи ги камењата со највисок квалитет. Овој приврзок е подготвен да се носи со ланец 18 ". Испорачана во кутија за накит со црна кадифена торбичка, подготвена да му се даде како подарок на тој специјален некој. Платинум над Стерлинг Сребрена. , Кутре. Мачка, маче. Големина : 18 “. Пол Жена. Возрасна група : Возрасна. Современ, стилски ѓердан. Овој зачудувачки накит за засекогаш аспекти прави значајна, lovingубовна идеја за подароци за свадба, невестински туш, роденден, наставник, дипломирање на колеџ, дипломирање во средно училиште, ангажман, годишнина, Денот на вineубените, Денот на мајката, Божиќ или за какви било посебни прилики.