Закачалка ПИКТ 00К 50# Цд2
  • Обновено

Закачалка ПИКТ 00К 50 Цд2

DEN 238.08

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ООК е најпопуларниот американски бренд на уметнички висечки хардвер Што го Користат професионалци ОК закачалки нема да ги оштетат вашите ѕидови или платнени површини Еднократно Користени Од Музеи Засилувачи Уметнички Галерии закачалки за Слики професионален капацитет 50 фунти картичка од 2 не грижете се за оштетување на ѕидот повеќе Со Оок Професионална слика патентирана закачалка За ѕид Овој месинг завршен закачалка апсорбира шок бидејќи има производот е многу издржлив. Производот е добар за употреба. Идеален за листови и гипс ѕидови, нема да ги оштети вашите ѕидови.