Амерок Бп Се Врти 3-3 4 Центар До Центар Рачка Кабинетот Повлече-Никел
  • Обновено

Амерок Бп Се Врти 3-3 4 Центар До Центар Рачка Кабинетот Повлече-Никел

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Конструиран од висококвалитетен нерѓосувачки челик за трајна издржливост координати со други предмети од колекцијата На Вртежи вклучен е целиот потребен хардвер за монтирање покриен со ограничена доживотна гаранција вклучува 1 влечење : Центар До Центар : 3-3/4 "Должина : 4-1/4" Ширина : 7/16 "Проекција : 1-1/4" Амерок БП36852. Револв Колекција.